AVM'LERİMİZ

MULTİ GÜNCEL

BİZE ULAŞIN

Forum Fashion Week 2015 için
geri sayım başladı!
---
9-11 Ekim 2015
Her yıl moda takipçilerinin ve modaya gönül verenlerin büyük merakla beklediği Forum Fashion Week için geri sayım başladı. Forum Fashion Week, özel defileler, atölye çalışmaları, ünlü isimlerin katılacağı moda sohbetleri ve sürprizlerle dolu alışveriş keyfiyle, 9-10-11 Ekim tarihlerinde Türkiye genelindeki Forum Alışveriş Merkezleri'nde moda fırtınası estirecek.

Forum Fashion Week'in İstanbul ve Anadolu'da estireceği moda rüzgârı için şimdiden nefesler tutuldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir galayla başlayacak olan Forum Fashion Week'in yaratacağı moda fırtınası sadece İstanbul ile sınırlı kalmayacak; çünkü 9-10-11 Ekim tarihlerinde Forum İstanbul ve Marmara Forum'un yanı sıra Türkiye'deki 10 Forum Alışveriş Merkezi'nde, modaya dair her şeyin bir arada sunulduğu etkinlikler düzenlenecek.

Forum Fashion Week kapsamında her bir Forum tarafından düzenlenecek 'Alışveriş Gecesi'nde ise dünyadan ve Türkiye'den önde gelen markalar, belirlenen saatler içerisinde uygulayacakları özel indirimlerle alışverişi keyfini ikiye katlayacak.