,

AVM'LERİMİZ

MULTİ GÜNCEL

BİZE ULAŞIN

GORDION AVM
Ankara / Türkiye
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.

GORDION AVM

Gordion Alışveriş Merkezi, toplam 49.950 m2 'lik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş, yemek ve eğlence için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.

Gordion Alışveriş Merkezi Türkiye'nin BREEAM Sertifikası'na sahip en büyük binası ve Ankara'nın ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip. Ziyaretçilerine sunduğu ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara'da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion Alışveriş Merkezi'nin önde gelen kiracıları Carrefour, Bimeks, Zara, Koton ve Marks & Spencer, Num-Num, Cook Shop gibi başkentli tüketicilerin öncelikli tercihlerinin yanı sıra AVM, CineMaximum, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Network, Fabrika, Bimeks, H&M, Mango, LC Waikiki ve Nike gibi diğer markalara da ev sahipliği yapıyor.

Geniş ürün yelpazesi ve özellikli marka karmasının yanında, Gordion Alışveriş Merkezi aynı zamanda bütün aile fertleri için farklı yemek ve eğlence fırsatları sunuyor. Alışveriş deneyimini daha da renkli kılacak geniş imkanlarıyla alışveriş ve eğlenceyi bütünleştirerek sosyal bir cazibe merkezi haline gelen Gordion, aynı zamanda Mars Entertainment'ın işlettiği ve Ankara'nın 13 salonlu en büyük sinemasını da bünyesinde bulunduruyor.
GORDION AVM
Ankaralılar Cad. No:2 Koru Mahallesi 06810 Yenimahalle / Ankara / Türkiye
+90 312 233 70 00
info@gordion-avm.com
Multi Türkiye
+90 212 349 1000
info@forumturkey360.com