,

AVM'LERİMİZ

MULTİ GÜNCEL

BİZE ULAŞIN

FORUM AYDIN
Aydın / Türkiye
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.
Kapat Fare ile sürükle-bırak yapabilirsiniz.

FORUM AYDIN

B1
Z
1

Bu katta etkinlik alanı bulunmamaktadır.

Bu katta etkinlik alanı bulunmamaktadır.

Kentin gözde adresi olan Forum Aydın sadece alışverişin değil, yıl boyu süren keyifli aktivitelerin merkezi ve her yaştan insanın buluşma noktasıdır. 2008 yılı Eylül ayında hizmete giren ve 29.400 m2 kiralanabilir alana sahip olan Forum Aydın, Kipa Hipermarket ve 7 salonlu Cinebonus sinemaları, yerli ve yabancı markaların bulunduğu mağazaların yanı sıra restoranları, kafeleri, eğlence birimleri ile Aydın'ın en büyük alışveriş merkezidir.

Aydınlıların yanı sıra Nazilli, Söke, Muğla ve Kuşadası gibi pek çok civar bölgeden yerli ve yabancı turist kafilelerini de ağırlayan Forum Aydın, 120 mağazasıyla yılda 7,5 milyondan fazla ziyaretçi için çekim alanı oluşturuyor. Konsept tasarımı T+T Design (Gouda, Hollanda), mimarisi ise Türk Era Mimarlık tarafından tasarlanan Forum Aydın, Ege ve Akdeniz mimarisinden izler taşıyor.

Ziyaretçilerin her köşe başında mimari bir sürprizle karşılaşacağı Forum Aydın'da yerel kültürden esinlenen binalar, eski şehir dokusunu projeye taşıyor. Açık hava konseptli bir alışveriş merkezi olarak tasarlanan Forum Aydın; taş kaplı sokakları, üstü açık terasları, alaturka kiremitleri, cam saçakları, ahşap pergolaları, örgü kafes balkonları, havuzları, bölgeye özgü ağaç ve çiçeklerle donatılmış sokak ve meydanlarıyla ziyaretçilerine alışveriş dışında keyifli vakit geçirme olanağı sunuyor. Forum Aydın'ın meydan ve sokakları, bölgenin yerel bitki ve ağaçlarıyla bezendi. Zeytin ağacı, turunçgiller ile rengarenk begonvil ve yasemin çiçeklerinin bulunduğu meydan ve sokaklarıyla mis gibi kokan yemyeşil bir yaşam alanı yaratıldı.

Forum Aydın'da sanat ön planda... Ressam - heykeltıraş Hanefi Yeter ve heykeltıraş Tülin İçöz'ün imzasını taşıyan, Forum Aydın'a özgü sanat eserleri, merkezde çeşitli noktalarda ziyaretçilerle buluşuyor.
FORUM AYDIN
Aydın Orta Merkez Mahalle, Müze bulvarı, No:1/AYDIN
+90 256 218 14 00
info@forumaydin.com
Multi Türkiye
+90 212 349 1000
info@forumturkey360.com